Медіа

Встановлення рекорду України з орігамі у ефірі ПРЯМОГО 5.03.18

Зовсім юний вінничанин Поляк Богдан встановлює рекорд України – із сантиметрового клаптичка паперу створює оригамі-кораблик величиною у 6 мм. Лідерські якості ще у 6 років заклала Заєць Людмила Петрівна – майстер з великої літери. Величезна подяка батькам за віру у своїх дітей, за підтримку, за натхнення. Ось так виховуються лідери.


Медіа-школа Юлії Андріянової 4.12.17

Що таке каліграфія? Навіщо вона потрібна? Скільки тому треба навчатися? Враженнями від майстер класу Людмили Заєць ділилися юні журналісти.

В затишній кав’ярні “Золотий Дукат” майбутні журналісти насолоджувались мистецтвом каліграфії. Разом з Людмилою Заєць медіа-школярі створили новорічні листівки, які не відрізниш від тих, що продаються. Справжніми перами та чорнилом, а значить були клякси та не досконалі лінії, але зрештою результатом залишились задоволені. А от як все відбувалось, у відеовраженнях.


Медіа-школа Юлії Андріянової 4.12.17

Виготовити власноруч новорічну листівку, тай ще розписати її. Що таке каліграфія та які враження від майстер класу Людмили Заєць – про все вінницькі журналісти Профі розповідають на камеру.


Репортаж про ранній естетичний розвиток в програмі “Класна робота” 27.09.2017

Викладач курсу “Ранній естетичний розвиток” Уляна Надорожна.


Медіа-школа Юлії Андріянової 14.07.2017

Зробити заколку своїми руками руками і про це розказати на камеру…Це вже норма для відеоблогерів. Адже навіть попри те, що робили хлопчики в основному, вони знають кому подарують виріб.

Заєць Людмила Петрівна – директор дитячої студії “Равлик”

Дитячий садок “Амадея”


Екватор дня 03.07.2017

Про каліграфію, її значення у інтелектуальному, естетичному та емоційному розвитку дитини. Новий курс “Каліграфік” у “Равлику”

Ведуча: О. Черпатюк

Людмила Заєць. Керівник студії естетичного розвитку. Майстриня каліграфії та скоропису.