Англійська мова

Англійська мова для учнів 1-7 класів!

Вашій дитині складно вивчати  англійську  мову?

Досвід найкращих альтернативних шкіл світу доводить: якщо дитина “не може” навчитися чомусь на базовому рівні, вона просто цього не хоче!!!!!!!!! Завдання школи і вчителя – розбудити у дитини інтерес і створити ПОТРЕБУ у вивченні того чи іншого предмету.

Чому Ваші діти  володітимуть англійською мовою як рідною?

-На уроках англійської наші учні  грають у детективів, навчають Джина математиці і роблять паспорти з паперу. Ігри і перформанси – переконана наша учителька англійської мови Оля Миколаївна – допомагають швидше засвоїти матеріал і подолати мовний бар’єр.

Щоб перевірити, наскільки ваша школа стимулює дітей до навчання, дайте відповідь на 3 запитання:

  1. Чи пояснюють учням, навіщо вони щось вивчають?

Наші вихованці  добре знають,  що з хорошою англійською вони зможуть подорожувати по світу, отримати престижну професію, розширити коло друзів і стати успішної людиною!

  1. Чи є процес навчання захопливим?

Ігри та перформанси допомагають учням швидше освоїти нову лексику і подолати мовний бар’єр. Наприклад, на уроках, присвячених подорожам, діти роблять паспорти з паперу, порівнюють в інтернеті ціни на авіаквитки і бронюють житло. А з учнями старшого віку ми граємо в детективів і проводимо розслідування, наприклад, «Хто вкрав бутерброд?» Роздивляємося портрети різних персонажів і обговорюємо, хто з них може виявитися злодієм.

Найбільша помилка, яку може допустити педагог, – змушувати дитину вчитися. Інтерес до предмета повинен дозріти. Примусове його вивчення не принесе результатів і зробить дитину нещасною».

  1. Чи підтримують вчителі своїх учнів?

Наші педагоги дружать з учнями, адже страх перед вчителем блокує частину мозку, що відповідає за раціональне сприйняття.

Розклад:
0-1 клас: ПН,СР 16.00-17.00;
2 клас: ПН,СР 17.00-18.00;
3 клас: ВТ,ЧТ 9.00-10.30;
4 клас: ВТ,ЧТ 10.30-12.00;
5 клас: ВТ,ЧТ 14.30-16.00.