Курс “Каліграфія для школярів”.

Запрошуємо на курс “Каліграфія для школярів”.

Каліграфія — це життя!) Мистецтво, яке захоплює душу та серце. У кожному русі, у кожному розчерку. 

Сучасна каліграфія — це вираження своїх емоцій через лінії, літери та тексти. Це спосіб передачі цікавої інформації через мистецтво.

Вважається, що з усіх видів довільних дій процес написання – найбільш складний і трудомісткий.

Положення пальців, долоні і зап’ястя для правильного обхвату пера, правильне положення зап’ястя і руки в повітрі при листі, руху пером, – все це не тільки тренує м’язи рук і нерви, але і зачіпає всі частини тіла: пальці, плечі, спину і ноги. Каліграфічні вправи за своєю суттю нагадують гімнастику. Цей процес впливає на психічне і фізичне здоров’я, розвиває найтонші м’язи рук, стимулює роботу мозку і уяву. Процес письма також відновлює дихання.

Каліграфія змушує праву мозкову частку відчувати правильність ліній, структуру симетрії, ритм і темп, розвиває уважність, спостережливість і уяву.

Запрошуємо на курс “Каліграфія для школярів”.
Якщо ваша дитина пише так, що сама потім не може прочитати, вчитель знижує оцінки за зошит та контрольні, а виконання домашки перетворюються на пекло – приходьте до нас у Равлик на корекцію почерка або просто навчитись писати гарно! Запис обов’язковий за телефонами: 0972209888, 0638805262