Чому варто обрати Дитячу студію Равлик?

Чому варто обрати нашу дитячу студію Равлик для інтелектуального та естетичного  розвитку своєї дитини?

По-перше – це чудовий колектив фахівців своєї справи, які не просто передають дітям  знання, а й розвивають їх творчість, креативність, пошукові та дослідницькі навички, а найголовніше – закохують у свій предмет! Це стосується усіх напрямків: Ранній естетичний розвиток (Уляна Миколаївна), художня студія (Юля Василівна та Ніла Вадимівна), Дошколярик (Оксана Дмитрівна), «Школа кутюр’є» (Вікторія Володимирівна), Логопед(Надюша), міні садочок (Олена Василівна та Людмила Миколаївна). Наші дітки живуть від заняття до заняття, обожнюють своїх педагогів. Впевнена, що і Оля зі Сніжаною закохають своїх учнів у англійську мову!

По-друге – наші батьки добре знають, якщо педагог працює в Равлику, то це дійсно фахівець! Я ніколи не візьму у наш Центр людину, яка не горить своєю професією! Тільки любов до дітей, порядність, фаховість, творчість, відповідальність та вогник в очах характеризує наш колектив!

По-третє – постійний пошук нового, цікавого, нестандартного, креативного, того, що спонукає вчитись та розвиватись, бо в цьому і бачу сенс педагогічної діяльності. Тому і біжать до нас діти, займаються у 2-3 ГУРТКАХ!

І на завершення про себе: Мене звати Заєць Людмила Петрівна. Я не дипломований менеджер, але я педагог з 16-ріним досвідом педагогічної та методичної роботи. Отримала всі можливі звання, дипломи, грамоти і пішла з державної роботи, щоб займатись тільки Равликом. Бо моя робота – це моя пристрасть! Я давно відмовилась від складання папок на випадок «а як на другий рік знадобиться…»!Мені не знадобиться! Я ніколи не повторюю своїх робіт, уже років 10! Щоразу нове, цікавіше, вдосконаленіше, сучасніше! Тільки так! Сама така і від інших вимагаю! Знаю, зі мною не легко, це інколи дратує, але я точно знаю, що дітям у Равлику нудно просто бути не може!

Запрошуємо нових та старих друзів у світ творчості, нових знань, навичок у дитячій студії Равлик! Дайте можливість своїм дітям прожити період дитинства по дитячому!!!